Kalbiniz kırıldı ve ayrılık acısı çekiyorsunuz, bu yazıyı okumak size iyi gelecek

Kalbiniz kırıldı ve ayrılık acısı çekiyorsunuz, bu yazıyı okumak size iyi gelecek
Kalbiniz kırıldı ve ayrılık acısı çekiyorsunuz, bu yazıyı okumak size iyi gelecek admin
loading...

Daha önce sevildiniz, yine sevileceksiniz
Kalbiniz kırıldığında hissettiğiniz ilk şeylerden birisi karşınızdakinin sizi sevmediği ve başkalarının da artık sevmeyeceğidir. Sevilmek harika bir şey, fakat bunun da sonu olabilir. Siz sevilmeyecek bir insan değilsiniz, her zaman sizi sevecek ve sizin de seveceğiniz birileri olacak.

Takıntı haline getirmeyin
Kalbinizin kırılmasını bir takıntı haline getirip, tüm hayatınızın merkezine bunu yerleştirmeyin. Hayata tekrar dönmeyi, yeniden eğlenebilmeyi öğrenin. Bunun da üstesinden geleceksiniz.

Onu “stalk”lamayın
Sizin kalbinizi kıran kişiyi “stalk”lamak, takip etmek size hiçir şey kazandırmayacak. Facebook’tan ne paylaştığına baktığınızda, WhatsApp’da en son ne zaman online olduğunuzu gördüğünüzde hiçbir şey değişmeyecek. Sadece size üzüntüyü hatırlatacak.

Sizin için bir fırsat
Kalbi kırılmak zordur fakat sizi büyütecek, deneyim kazanmanızı sağlayacak bir fırsattır da aynı zamanda. Büyük üzüntüler büyük değişimleri ve kişisel gelişimi de beraberinde getirir. Bu olumlu noktayı da gözden kaçırmayın.

Kimseyi değiştiremezsiniz
Kalbinizi kıran kişiye ne kadar kızgın olursanız olun, ne kadar “keşke böyle yapmasaydı”lı cümle kurarsanız kurun onu veya onun gibi insanları değiştiremezsiniz. Sizi her insan mutlu edemez. Biz kendimizi değiştirebiliriz fakat başkalarından değişim beklemek çok anlamlı değildir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...