7 ilde elektrik elektrik kesintisi

Ankara, Bartın, Çankırı, Karabük, Kastamonu, Kırıkkale ve Zonguldak'ın bazı bölgelerinde 15 Aralık'ta elektrik kesintisi yapılacak

7 ilde elektrik elektrik kesintisi
7 ilde elektrik elektrik kesintisi Handan
loading...

Başkent Elektrik Dağıtım AŞ'den (EDAŞ) yapılan yazılı açıklamaya göre, Ankara'nın Çankaya, Çubuk, Etimesgut, Gölbaşı, Haymana, Keçiören, Mamak, Pursaklar, Sincan ve Yenimahalle ilçelerinin bazı mahallelerinde 07.30-18.00 saatleri arasında planlı bakım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidilecek.

Bartın'ın Merkez, Çankırı'nın Merkez, Çerkeş, Ilgaz ve Karabük'ün Safranbolu ilçelerinin bazı mahallelerinde 09.00-17.00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacak.

Aynı gün, Kastamonu'nun Daday ve Taşköprü ilçelerindeki bazı mahallelerde 09.00-17.00 saatleri arasında, Kırıkkale'nin Merkez ilçesindeki bazı mahallelerdeyse 09.00 ile 16.30 saatleri arasında elektrik kesintisine gidilecek.

Zonguldak'ın Alaplı, Çaycuma, Devrek, Ereğli ve Merkez ilçelerindeki bazı mahallelerine de 15 Aralık'ta 09.00 ile 17.00 saatleri arasında enerji verilmeyecek.

Aboneler, elektrik verilemeyecek ilçelerdeki mahalle ve sokaklara ilişkin detaylarla kesintinin saat bilgilerine Başkent EDAŞ'ın internet sitesinde yer alan "Planlı Kesinti Listesi ve Haritası" bölümünden ulaşabilecek.
Anadolu Ajansı

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...