Öz Oğlunun Çocuğunu Doğurdu !

İngiltere’de bir kadın oğlu için taşıyıcı annelik yaptı. Şimdi ülkede 7 aylık bebeğin adamın çocuğu mu yoksa kardeşi mi olduğu tartışılıyor.

Öz Oğlunun Çocuğunu Doğurdu !
Öz Oğlunun Çocuğunu Doğurdu ! admin
loading...

 

İngiltere’de bir kadın çocuk sahibi olmak isteyen 20’li yaşlardaki oğlu için taşıyıcı annelik yaptı ve torununu doğurdu. Şu an 7 aylık olan bebeğin annesinin ise yumurtalarını bağışlayan bir kadın olduğu ortaya çıktı.


Dünyada ilk

Adı açıklanmayan genç babanın uzun süredir çocuk sahibi olmak istediği belirtildi. Ardından çocuğun kimin üzerine yazılacağı konusunda mahkemeye başvuruldu. İngiliz Yüksek Mahkemesi dünyada bir ilk olduğu belirtilen olayı inceledi ve adamın annesi tarafından dünyaya getirilen oğlunu, kanunlara göre resmen evlat edinebileceğine karar verdi.

Yasalara uygun

Davaya bakan Yargıç Lucy Theis “Bu, bildiğim kadarıyla, bu mahkemenin ya da işlemi gerçekleştiren kliniğin daha önce karşılaşmadığı bir durum. Ancak yaptığımız incelemelerde bu durumun yasalara tamamen uygun olduğunu gördük” dedi. Ülkeyi karıştıran bu olay tüp bebek ve taşıyıcı annelik yasalarının yeniden düzenlenmesini gündeme getirdi.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...