DAHA FİT GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK 6 İPUCU

Günümüz erkekleri de artık fit görünmek için ellerinden geleni yapıyorlar. Dış görünüşleri onları da ilgilendiriyor.

DAHA FİT GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK 6 İPUCU
DAHA FİT GÖRÜNMENİZİ SAĞLAYACAK 6 İPUCU admin
loading...

 Kendilerine bakıyorlar, saatlerce ayna karşısında kalıyorlar. Çünkü, kadınlar günümüzde fit görünümlü erkeklere bayılıyorlar. Fit görünümlü erkekler istiyorlar. Bu nedenle hâlâ dış görünüşünüze özen göstermeyenlerdenseniz, bir an önce kendinizi toparlamanız iyi olur. Ya da fit görünüşünüze önem verdiğiniz halde bunu başaramıyorsanız, işte size fit görünmenin 6 ipucu.

– Desensiz, düz kıyafetler sıkıcı gelebilir. Ama her zaman için garantilidir. Eğer geniş omuzlarınız varsa desenler ya da çizgiler dikkatleri daha fazla çekebilir. Dolabınızda her zaman sade renklerde tişört ya da gömlek bulundurursanız bu sorunu kolayca aşabilirsiniz.

– Hardal, kiremit, haki gibi sonbahar renklerine stilinizde sıkça yer verin. Hem koyu renkler arasından seçmiş olursunuz hem de tekdüzelikten kurtulursunuz.

– Siyah jean ya da siyah tişört gibi parçalar gerçekten ince gösterir. Herkese yakışırlar ve boyunuzu da daha uzun hale getirir.

– Kombininizde farklı renklerden, tonlardan seçim yapmak dikkati dağıtacaktır. Onun yerine daha uyumlu tercihler yapın. Renklerin farklı tonlarından ya da uyumlu desenlerden yana tercih yapın.

– Eğer amacınız ‘piknik tip’ gibi görünmek değilse kalın dokulu kıyafetler ve kısa parçalardan uzak durun. Eğer çok seviyorsanız tercihinizi hırkalardan yana kullanın.

– Her markanın kalıbı aynı değildir. Sizin omuz yapınıza, bacak boyunuza ve diğer ölçülerinizle kusursuz uyumu yakalayan markayı bulun ve dolabınıza oradan yaırım yapın.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var