Erkekler Hangi Düşünceleri Kadınlardan Saklar?

Kadınların bilmediği ama erkeklerin düşündüğü şeyler nelerdir?

Erkekler Hangi Düşünceleri Kadınlardan Saklar?
Erkekler Hangi Düşünceleri Kadınlardan Saklar? admin
loading...

 


 
İşte hemen her erkeğin düşünmesi doğal olan ama bayanlardan gizlediği o fikirler…

Aslında erkekler düşüncelerini karşı cinsten tamamen saklamayı tercih ediyorlar. Fakat bunlar artık bir sır değil. Öğrenmek için okumaya devam…

FLÖRT

Çoğu erkek, sevgili ararken potansiyel eş olabilecek kişileri düşünüyorlar. Hayal ettikleri eş özelliklerine sahip olabilecek kadınlar dikkatlerini çekiyor. Çoğu erkek boş zaman geçirmemek için, istedikleri özelliklere sahip olmayan kadınlarla ilgilenmiyorlar. Kriterlerine uymayan kadınlarla kısa süreli ilişkiler yaşamayı tercih ediyorlar.

ALDATMA

Çoğu erkeğin sevgililerini ve eşlerini aldattığını düşünürüz ancak araştırmalara göre erkeklerin sadece yüzden 30’u sevgililerini aldatıyor. Erkeklerin büyük bir kısmı aldatmaya meyilli olsa da uygulamaya geçirmedikleri ortaya çıkarken bazı kısmı hiç düşünmüyor bile. Kız arkadaşlarını tarafından aldatılma ihtimalini fazlası ile düşünen erkeklerin en büyük korkusu bu.

ESKİ SEVGİLİ

Erkekler, sevgililerin eski erkek arkadaşları ile görüşmelerinden hoşlanmıyor. Çoğu gururundan laf söylemese de kendisini güvensiz ve eksik hissediyor. Araştırmalara göre kız arkadaşının eski sevgilisiyle arkadaş kalmasından rahatsız olmayan erkekler, ortada dürüstlük varsa ve şüphe uyandıracak herhangi bir şey yoksa sorun da olmadığını belirtiyorlar.

HESAP ÖDEME

Erkeklerin çoğu ilişkileri ciddi bir hal alana kadar hesabı ödeme taraftarı. Belli bir dönemden sonra bunu karşılıklı olması gerektiğine inanıyorlar. Başlangıçta hesabı kendilerinin ödemesinden rahatsız olmasalar da ilerleyen zamanlarda bunu aynı şekilde devam etmemesi gerektiğini düşünüyorlar. Kadınların toplumda pek çok konuda eşitlik talebinde bulunup haklarını elde ettiği bir dönemde, hesabı erkeklerin ödemesine ses çıkarmamalarını, haksızlığa göz yummak olarak görüyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var