Sevgiliye Seni Seviyorum Demenin Alternatif Yolları, Aşık Olduğunu Göstermenin Değişik Yöntemleri

Bazı insanlar seni seviyorum demekten hiç çekinmez. Hatta aşk yaşadığı ve birlikte olduğu sevgilisine neredeyse her gün ve her saat seni seviyorum diyebilme kapasitesine sahiptir. Fakat böyle insanlar genellikle azınlıkta kalır.

Sevgiliye Seni Seviyorum Demenin Alternatif Yolları, Aşık Olduğunu Göstermenin Değişik Yöntemleri
Sevgiliye Seni Seviyorum Demenin Alternatif Yolları, Aşık Olduğunu Göstermenin Değişik Yöntemleri admin
loading...

 İnsanların çoğu hele hele ülkemizdeki erkekler maalesef seni seviyorum lafını pek sevmezler. Tüm ilişkileri boyunca bir kaç defadan fazla söylemeleri pek beklenmez. Fakat ilişkide karşı taraf sizi sevdiğini söylüyorsa karşılığında sizden de sevginizi ifade etmenizi bekleyecektir. Eğer siz uygun karşılığı vermezseniz ilişkide ilk sorunlar yaşanmaya başlayacaktır.


 
Güzel haber şu ki, aşık olduğunuz birine onu sevdiğinizi belli etmenin tek yolu “seni seviyorum” sözcüklerini söylemeniz değildir. Hatta hayatta öyle şeyler vardır ki, seni seviyorum demekten çok daha etkilidir.

İşte aşkınıza sevginizi göstermenin 10 farklı yöntemi…

1- Onu önemsediğinizi gösterin.

Erkekler romantik bir yemek sırasında karşılarındaki kadın elindeki telefon ile oynadığında, önemsenmediklerini düşünüyorlar.

2- Mutfaktaki güç

‘Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer’ sözü hiçte abartı değil.

Hemen her erkek lezzetli yemek yemeyi ister ve sevdiği kadının onun sevdiğiyemekleri pişirmek için gösterdiği çaba karşısında etkilenir. Bu şekilde onu ne kadar sevdiğinizi gösterebilirsiniz.

 
3- Giyiminize onu kulak ardı etmeyin

Onun sevmek demek onun zevklerineönem vermek demektir. Sizi görmek istediği şekilde olma çabanız ona olan sevginizin bir başka göstergesi olacaktır. Size çok yakıştığını söylediği bir elbiseyigiydiğinizi görmek hoşuna gidecektir.

4- Kendime Dikkat Etmeliyim

Kendine hiç özen göstermeyen kadınsadece erkeğin ilgisinin dağılmasınasebep olmaz aynı zamanda birlikte olduğu erkeği de hiç önemsemediği ve onun için güzel görünmek gibi bir kaygı taşımadığı mesajını da verir. Sizinle uzun zamandır birlikte olması kendinizi bırakmanız anlamına gelmiyor.

5- “Yapabilirsin, biliyorum, sana güveniyorum”

Erkekler biraz yetiştirilişleri, biraz da yapıları gereği övgü almak isterler. Onu cesaretlendirdiğinizi, güvendiğinizi, taktir ettiğinizi görmek sevdiğinizihissetmesinde rol oynayacaktır.

6- Ona ait anlar

Kendine zaman ayırıp, sevdiği aktiviteleri yapması için teşvik etmeniz sizin tarafınızdan önemsendiğini hissettirecektir. Örneğin birlikte zaman geçirmektenhoşlandığı arkadaşları ile biraraya gelmesi konusunda sorun çıkartmamak ve surat yapmamaktan başlayabilirsiniz.


7- Fikrini alın

İşiniz veya özel yaşantınız ile ilgili bir karar alırken ona danışmanız, fikrini almanız, neler düşündüğünü öğrenmekistemeniz de kendini önemli ve sizin tarafınızdan önemseniyor hissetmesinisağlayacaktır.

8- Teşekkürü edin

Evde iş bölümü yapmış olsanız ve örneğin çöpü dökmek onun görevi olsa bile, bunu yaptığı zamanlarda teşekkür etmeniz onu önemsediğinizi gösteren bir başka işaret.

Rutin içerisinde siznden bunu duymak oldukça hoşuna gidecektir. Unutmayın erkekler tahdir edilmeyi çok seviyorlar.

9- Huzur sarılması

Bir çok erkek çok fazla sarmaş dolaş olmayı sevmiyor olsa bile zaman zamansımsıkı sarılarak huzur bulmaktan oldukça zevk alıyorlar. Ona onu ne kadar çok sevdiğinizi hissettirecek sıcak ve samimi bir kucaklama ile sessizce sarılarakgeçireceğiniz bir kaç dakika hem size hem ona çok iyi gelecektir.

10- Cinselliğin bağı

Onu onu arzuladığınızı, onunla mutluolduğunuzu, cinselliği onunlayaşamaktan haz duyduğunuzu göstermekte sevginizin bir başka sinyali. Erkekler sevdikleri kadınları tatmin ettiklerini bilmekten oldukça keyif alıyorlar.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...