İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerin kimlikleri!

İzmir Adliyesi'ne saldıran ve çatışmada öldürülen teröristlerin üzerinden S.O. ve A.K. adına düzenlemiş kimliklerin çıktığı öğrenildi.

İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerin kimlikleri!
İzmir Adliyesi'ne saldıran teröristlerin kimlikleri! admin
loading...

 

 
İzmir'de öldürülen teröristlerin üzerinden S.O. ve A.K. adına düzenlemiş kimlikler çıktı. İzmir'de katliam girişiminde bulunan teröristlerden A.K.'nin 2011 yılında PKK üyeliğinden tutuklandığı ve 1 yıl cezaevinde kaldıktan sonra serbest kaldığı tespit edildi.

PKK DAĞ KADROSUNDALAR

İki teröristin üzerinden Gaziantep'te yaşayan iki kişi adına düzenlenmiş sahte kimlik çıktı. Gaziantep'teki kişilerin teröristlerle herhangi bir bağlantısına rastlanmazken, teröristlerin PKK'nın dağ kadrosundan olduğu belirlendi.

TERÖRİSTLER EV KİRALAMIŞLAR

Sahte kimliklerle 28 Aralık'ta İzmir'e gelerek Bornova ilçesinde bir ev kiralayan teröristler, 30 Aralık'ta yurt dışından gelen ve kimliği açıklanmayan bir kişiyle buluşup iki araç satın aldı. Araçların şehir dışına çıkarılmadığını ve patlayıcının İzmir'de hazırlandığı belirlenirken amonyum nitrat kullanılarak hazırlanan yaklaşık 150 kilogramlık patlayıcının etkisini artırmak için aracın bagajındaki LPG tankının yanına yerleştirildiği ortaya çıktı.

PATLAYICI BULUNMADI

Adliye binası yakınlarında park halindeyken kontrollü şekilde patlatılan 45 LV 414 plakalı otomobilde yapılan incelemede herhangi bir bomba düzeneğine rastlamadı.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...