1641 Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını Atama Kura Sonuçları Açıklandı

1641 Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını Atama Kura Sonuçları Açıklandı
1641 Şehit Yakını, Gazi ve Gazi Yakını Atama Kura Sonuçları Açıklandı Handan
loading...

 

Şehit yakınlarının yanı sıra gaziler ve gazi yakınlarına ilişkin atama kurası çekilişine ait sonuçları 14 Ocak 2017 tarihinde açıklandı.

Ataması yapılan hak sahiplerinin sonuçları Devlet Personel Başkanlığının (DPB) resmi internet sitesi üzerinden ''Atama Kura Sorgu Ekranı'' üzerinden Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) Kimlik numarasıyla giriş yaparak atama sonuçlarını öğrenebilecekler.

Bu atamayla alakalı olarak Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı internet sitesinden yapılan açıklamada bu ifadeler yer aldı:

 ''3713 Terörle Mücadele Kanununun Ek 1 inci Maddesi kapsamında Bakanlığımızca ataması onaylanan 1641 Şehit yakını, gazi ve gazi yakınları ile vazife malullerimizin kamu kurum ve kuruluşlarına yerleştirilmesine ilişkin kuraları, 13 Ocak 2017 tarihinde saat 11:00’da gerçekleştirilecektir. Hak sahipleri, Devlet Personel Başkanlığının resmi internet sitesinden atama sonuçlarını öğrenebilirler.'' denildi.

Şehit ve Gazi yakınları ile Gaziler DPB atama sonuçlarının sorgulamaları için aşağıda verilen link ile bağlantı kurularak sorgu sayfasına girdikten sonra Türkiye Cumhuriyeti (T.C.) Kimlik Numarası ve ekranda görülen güvenlik kodunu yazarak 'Sonuç Sorgula' butonuna basarak kura sonucuna direkt olarak erişebilirler.

 

ATAMA KURA SORGULAMA EKRANI İÇİN TIKLAYINIZ

 

 

Kamupersoneli.net | ANKARA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var