Dilimlenmiş çiğ patatesin bilinmeyen şaşırtıcı faydası...!

Dilimlenmiş patates kırışıklıklara ve gözaltı morluklarını geçirir: Dilim dilim kestiğiniz patatesleri gözlerinizin üstüne düzenli olarak uyguladığınızda hem kırışıklıklara hem de morluklara iyi gelir, genç bir görünüm sağlar.

Dilimlenmiş çiğ patatesin bilinmeyen şaşırtıcı faydası...!
Dilimlenmiş çiğ patatesin bilinmeyen şaşırtıcı faydası...! admin
loading...Örümcek ısırıkları ve kaşıntıları gidermek için yine çiğ patatesi ortadan ikiye bölerek kaşınan yere koyun. Bu uygulama kaşıntıyı ve alerjik durumu alacaktır.

Patates Cildi Temizler: Patatesi rendeleyerek yüzünüze 10 dakika boyunca masaj yaparak uygulanamanız, cildinizin ölü hücrelerden ve yağlardan temizlenmesine büyük ölçüde katkı sağlayabilir.

Saç Toniği : Patattesin kabuklarını bir miktar suda haşlayarak suyunu saçlarınıza ugluyabilirsiniz. Bu uygulama yardımıyla saçlarınıza doğal bir renk kazandırabilirsiniz. Bu uygulama yanı zamanda saçlarınızın renk tonunu koyulaştırmaya yardımcı olur.

Güneş Yanıklarını Tedavi Eder: Patates güneş yanıkları için harika bir tedavi yöntemidir. Bunun için dilimlediğiniz patatesi yanık olan kısma koyun ve 10 dakika bekleyin. Bu uygulama hem güney yanıklarının enden olduğu ağrıyıa zaltır, hem de güneş ışınlarının verdiği hasarı giderebilir.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Hangi Burcun İlgisini Nasıl Çekersin?
Hangi Burcun İlgisini Nasıl Çekersin?
Bir Erkeği Çekici Yapan Özellikler
Bir Erkeği Çekici Yapan Özellikler