Kadınlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor

Kadınlar Kaç İşi Aynı Anda Yapabilir? Kadınlar hızlarıyla şaşırtıyor. Kadın olmak yetenek gerektirir. Ev işleri, çocuklarla ilgilenmek, dışarıda çalışmak, akrabalarla görüşmek derken kadınlar aslında pek çok şeyi birarada yapma yeteneğine sahip olduğu anlaşılır. Peki kadınlar kaç işi aynı anda yapar? Hem telefonla konuşup hem çocuğun karnını doyurur.Kadın haberlerinde bunu kanıtlamanın zamanı geldi. Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve hayata dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz.

Kadınlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor
Kadınlar herkesi şaşırtmaya devam ediyor admin
loading...

Kadınlar Kaç İşi Aynı Anda Yapabilir? Kadın olmak yetenek gerektirir. Ev işleri, çocuklarla ilgilenmek, dışarıda çalışmak, akrabalarla görüşmek derken kadınlar aslında pek çok şeyi birarada yapma yeteneğine sahip olduğu anlaşılır. Peki kadınlar kaç işi aynı anda yapar? Hem telefonla konuşup hem çocuğun karnını doyurur.Kadın haberlerinde bunu kanıtlamanın zamanı geldi. Türkiye'nin en dinamik kadın portalı kadın haberlerinde kadın ve hayata dair her şeyi bulmaya devam etmektesiniz. 
Pratiklik ve hızlı olmada kadınların üstüne yoktur. Erkek dünyasında göremediğimiz bu durum kadınlara özgüdür . İşte bunlardan bazıları.


Kadınlar hem kıyafet seçip hem hazırlanabilir
Eşiniz kıyafet seçme konusunda sizden yardım isterken siz de bu arada neyin nerede olduğunu, hangi kombinin hangi kravatla yakışacağını bildiğinizden makyajınızı yaparken eşinize de ne giyeceği konusunda talimat verebilirsiniz.


Telefonunuzdan mesaj yazarken aynı anda başka birisiyle de sohbet edebilirsiniz
Bu kadınların sıkça yaptığı artık rutinleşmiş bir durumdur. Aynı anda sohbetinize devam ederken sizden mesaj bekleyen kişiye de cevap yazmanız mümkün. Bu pratiklik kadın doğasının bir parçasıdır.
Hem akşam yemeği hazırlayıp hem de yarın akşamın yemeğini buzdolabına kaldırabilirsiniz
Kadınlar mutfağa girdiklerinde harikalar meydana getirebilirler. Yeter ki istesinler... Mutfağa girdiğinizde artan malzemeden bir çeşit yemek daha hazırlayıp yarın akşamı rahat geçirmek düşüncesi kadınların sevdiği bir duygudur.


Tatil planınızı işyerinde çalışırken yapmanız mümkün
İşyerinizde telefonla görüşme yaparken bir yandan da tatile nereye gideceğinize karar verebilirsiniz. Nette dolaşmak sizin hızınızı yavaşlatmaz.
Hem temizlik yapıp hem de çocuklarla oynayabilirsiniz
Çocuklarınızla vakit geçirmek isteyen anne boş olduğu zamanı beklemez.Temizlik yaparken bile fırsatlar meydana getirir ve temizlikle oyunu birarada yapabilir.
Temizlik sonrası yorgunluk sizin güzel gözükmenize engel olamaz
Kadınlar günün her anında güzel olmayı başarırlar. Yoğun ve yorucu bir temizlik gününden sonra da şık görünme çabasını gösteren sadece kadınlardır.
Spor yaparken de magazinden diziden ayrılamayız
Kadınlar koşu bandının üzerinde yürürken bile magazin basınını takip edip, seyredemedikleri dizi bölümlerini tamamlayabilirler.
Sizin de bu tür aynı işi beraber yaptığınız durumlar varsa yorum kısmına yazarak bizimle paylaşabilirsiniz. Yorumunuz editörümüzün onayından sonra yayına girecektir.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var