Ders notlarını vermeyen arkadaşının çenesini kırdı

Karıştığı kavgada arkadaşının çenesini kırdığı için aleyhinde polis soruşturması olduğunu bildiği halde önceki gün ülkeden çıkış yapmaya çalışan Orhan Demir, gözaltına alınarak mahkemeye çıkarıldı Devrim DEMİR-HAVADİS

Ders notlarını vermeyen arkadaşının çenesini kırdı
Ders notlarını vermeyen arkadaşının çenesini kırdı admin
loading...


Lefkoşa’da bir öğrenci yurdunda kendisine ders notlarını vermediği gerekçesi ile Ocak ayında Mehmet Emin Can’a yumruk atarak çene kemiğini kıran Orhan Demir, yurt dışına kaçmak isterken yakalandı.
Demir aleyhinde başlatılan soruşturma tamamlanırken, dün teminat talebiyle Lefkoşa Kaza Mahkemesi’ne çıkarıldı.
Kıdemli Yargıç Tacan Reynar, zanlının davaları görüşülünceye kadar yurt dışına çıkışını yasaklayarak, KKTC vatandaşı 1 kişinin imza edeceği 50 Bin TL’lik kefalet senedi ile serbest bırakılmasına emir verdi.
Ders notlarını vermeyen arkadaşının çenesini kırdı
Lefkoşa Polis Müdürlüğü’ne bağlı Adli Şube’de görevli polis memuru Kemal Erdelhun, olayın Ocak ayında Küçük Kaymaklıda bir öğrenci yurdunda yaşandığını anlattı.
Erdelhun, zanlı Orhan Demir’in kendisine ders notlarını vermeyen Mehmet Emin Can’a yumruk atarak çene kemiğinin kırılmasına neden olduğunu söyledi.
Can’ın tedavisi için 8 Ocak tarihinde Türkiye’ye gittiğini ve 3 Şubat tarihinde ülkeye dönerek Demir aleyhinde şikâyetçi olduğunu belirtti.
Erdelhun: Polise çağrıldı gelmedi
Soruşturmayı yürüten polis memuru, yapılan şikâyetin ardından zanlının polise çağrıldığını, gelmediği gerekçesi ile hakkında mahkeme emri ile tutuklama kararı çıktığını ve muhaceret kapılarına isminin verildiğini kaydetti.
Erdelhun, zanlının önceli gün Ercan’dan çıkış yapmak isterken tespit edilerek tutuklandığını ve aleyhinde başlatılan soruşturmanın tamamlandığını ifade ederek, uygun bir teminata bağlanması talebinde bulundu. 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var