Kayıp profesörü köpekler yiyerek öldürdü

Köpek adamı ısırsa haber olmaz ama adam köpeği ısırırsa haber olur sözünü çürütecek bir olay

Kayıp profesörü köpekler yiyerek öldürdü
Kayıp profesörü köpekler yiyerek öldürdü Handan
loading...

Yunanistan'da yaşandı. İngiltere'nin saygın gazetelerinden The Times, Yunanistan'da arkeolojik alanı gezen Oxford Üniversitesi'nde görevli profesör kadının köpeklerin saldırısına uğradığını yazdı. İddiaya göre 63 yaşındaki kadın köpeklere yem oldu ve hayatını kaybetti.

İngiltere’de yayınlanan The Times gazetesi , Yunanistan’da sokak köpeklerinin emekli bir Oxford Üniversitesi profesörünü yiyerek öldürdüğünü yazdı. Atina’daki yetkililerin henüz ismini açıklamadığı 63 yaşındaki profesörden Perşembe gününden beri haber alınamıyordu.
Ülkenin kuzeydoğusundaki Maronya’da bir arkeolojik alanı gezerken saldırıya uğrayan kadın, saldırıya uğrarken ailesini arayıp haber vermişti. Ailesinin uyarısı üzerine dağlık bölgede arama çalışmaları başlatılırken Pazar günü profesörden kalan parçalara ulaşıldı.
Üst düzey bir polis yetkilisi, “Karşılaştığımız manzara çok trajikti. Kadının bedeni paramparça olmuştu. Deneyimli adli tıpçılarımız bile gördükleri karşısında dehşete düştü” dedi.
İngiliz profesörden kalan parçaların yanında pasaportu ve kişisel eşyalarının da bulunduğu açıklandı. Yunanistan’da bir milyondan fazla sokak köpeği olduğu tahmin ediliyor.

 

DHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var