Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber

Whatsapp'a bugüne kadar pek çok özellik geldi; hepsi de kullanıcıların işine yarayacağı bir özellikti. Ancak Whatsapp'a şimdi öyle bir özellik geliyor ki kullanıcıların canı fazlasıyla sıkılacak, sevgililerin araları açılacak...

Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Handan
loading...
Whatsapp çok yakında canlı lokasyon paylaşma özelliğini devreye sokacak! Peki bu ne demek?
 
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Normal lokasyon paylaştığınızda olduğunuz yeri karşınızdakine gösterebiliyordunuz; ancak şimdi karşınızdaki kişi, canlı paylaşım özelliği ile artık sizi saatlerce nerede olduğunu canlı canlı izleyecek!
 
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Mevcut konum paylaşma özelliğini kullanmak için gönderme seçeneklerine tıkladığınızda konum seçeneğinin altında mevcut konum seçeneğini göreceksiniz. Özellik çok yakında tüm iOS ve Android cihazlarına gelecek.
 
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Whatsapp'ı her gün kullanıyoruz; ama birçok gizli özelliğinden çoğumuzun haberi bile yok! Örneğin mavi tiklere uzun süre dokunursanız ne olduğunu biliyor musunuz? İşte Whatsapp'ın gizli özellikleri...
 Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Whatsapp'ta çok yakında mesajlarınızı sileceksiniz. İşin püf noktası ise şu olacak: Mavi tiki görmeden mesajınızı silmeniz gerekecek; karşı tarafın gördüğü mesaj silinemeyecek.
 
 Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Mesajlarınızı kalın, üstü çizili veya italik yapmak isterseniz tek yapmanız gereken yazdığınız metni seçip, araç çubuğundaki üç nokta simgesine dokunarak istediğiniz formatlamayı seçmek.
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber WhatsApp'ın bu özelliği şimdilik sadece beta halinde var olsa da çok yakında herkes tarafından kullanılabilecek.
 Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber WhatsApp'ta çok fazla emoji var, evet. Bazen doğru anda doğru emoji'yi bulmak çok zor olabiliyor. Artık istediğiniz emoji'yi kelime kullanarak aramanız mümkün olacak.
 Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Eğer sürekli konuşmalarınızı takip etmiyorsanız, küçük tik işaretlerinin maviye dönüştüğü anı kaçırabilirsiniz. Artık gönderdiğiniz mesajı basılı tutarak çıkan "Bilgi" opsiyonunu tıklayarak bir tikin ne zaman maviye dönüştüğünü görebilirsiniz.
Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Çenesi düşük arkadaş gruplarınızdan sıkıldığınızda, "Grup bilgisi"ni açarak, grup konuşmanızı sekiz saat, bir hafta veya bir yıl boyunca sessiz hale alabilirsiniz.
 Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Aynı anda birkaç kişiye yalnızca kendilerine gönderdiğinizi düşünecekleri bir mesaj gönderebilirsiniz. Tek yapmanız gereken "Sohbet" ekranından "toplu mesaj listelerini" tıklayarak, alıcılarınızı seçebilir, ve onlara istediğiniz mesajı gönderebilirsiniz.
 Whatsapp'tan kullanıcıların canını fazlasıyla sıkacak haber Mesajı alan kişi başkalarına da yolladığınızı göremeyeceği için kendisini özel hissedebilir.
 
Telefonuzun fotoğraf galerisinde utanç verici resimler olmasını istemiyorsanız WhatsApp'ın otomatik yükleme özelliğini kapatabilirsiniz. Bunun için sohbet ayarlarında "Gelen medyayı kaydet"i kapatarak fotoğrafların ve diğer medyanın otomatik indirme işlemlerini durdurabilirsiniz.
Önemli bir mesajı bulmak için yüzlerce iletiyi geriye doğru kaydırmak çok uzun sürebilir. Ama eğer o mesaja yıldızla işaretlerseniz hem sizin işiniz kolaylaşır, hem de mesajlaştığınız kişinin bundan haberi olmaz.
Bir mesaja yıldız eklemek için tek yapmanız gereken mesajın üstünü basılı tutmak ve çıkan yıldız simgesini seçmek. Daha sonra sohbetin üzerine dokunup "Yıldızlı mesajlar"ı seçerek işaretlediğiniz tüm mesajları görebilirsiniz.
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...