Şu Anda Türkiye'de Saat Kaç? Saatler Geri Alındı Mı?

Tüm dünyada saatlerin geri alınması ve kış saati uygulamasına geçilmesiyle birlikte cep telefonları ve bilgisayarlar otomatik olarak saatlerini geri aldılar. Peki şu anda Türkiye'de saat kaç? Haberimizde

Şu Anda Türkiye'de Saat Kaç? Saatler Geri Alındı Mı?
Şu Anda Türkiye'de Saat Kaç? Saatler Geri Alındı Mı? Handan
loading...


29 Ekim'in gelmesi ile tüm dünyada saatler 1 saat geri alındı. Bu kapsamda cep telefonları ve bilgisayarlar otomatik olarak saatlerini geri aldılar. 

Bu sebepten dolayı vatandaşların ir hayli kafası karıştı. Peki aslında şuan saat tam kaç? Kış saati uygulamasına geçilmemesi sebebiyle Türkiye'de saatler geri alınmadı. Bundan dolayı "şu an saat kaç?" sorusu sitemize gönderilen geri bildirimlerin neredeyse tamamını kapsıyor.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Tüm Türkiye'de saat kaç olduğunu merak edenler ise haberimizde yanıtını bulacak. Kamupersoneli.net olarak saatin kaç olduğunu ziyaretçilerimizle paylaşıyoruz.

ŞU AN SAAT KAÇ?

Dünyanın birçok ülkesinde saatler geri alındı. Tüm dünyada kış saati uygulamasına geçildi. Türkiye'de şu an cep telefonları ve bilgisayarlar otomatik olarak saatlerini geri aldılar. Bu kapsamda vatandaşlar cep telefonlarının saat ayarlarına girip otomatik saat ayarı yerine manuel saat ayarı yaparak saatlerini düzenleyebilirler. Bilgisayar kullanıcıları ise sağ alt köşedeki saatin üstüne tıklayıp saat ayarını değiştirecekler. Bu kapsamda vatandaşlar saatler 1 saat geri alındığından dolayı güncel saatlerini 1 saat ileri alacaklardır.

KAMUPERSONELİ.NET | ANKARA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...