Öğretmen Kendini Asarak İntihar Etti

Kula’da ailesiyle yaşayan bir öğretmen evde iple kendini asarak intihar etti.

Öğretmen Kendini Asarak İntihar Etti
Öğretmen Kendini Asarak İntihar Etti Handan
loading...

Edinilen bilgilere göre Bekir Sacide Filiz Keleşoğlu Anadolu Lisesinde İngilizce öğretmeni olan Ufuk Kapucu (40), dün gece Seyit Ali Mahallesi Dr. Nafiz Körez caddesi No 32 Kat:2 de bulunan evinde iple kendini asarak intihar etti. Gece intihar eden Ufuk Kapucu intiharını anne ve babası sabah saatlerinde anladı. 
Ufuk Kapucu’nun dün eve geldikten sonra odasına çekildiğini ifade eden Anne ve Babası, bir ara odasına çekilen Kapucu’nun kapısını çaldıklarını cevap alamayınca uykusu ağırdır diye üstünde durmadıklarını söyledi. Anne ve Babası sabah saatlerinde gecikince durumdan şüphelenerek oda kapısının kitli olduğunu fark edince eve çilingir çağırarak oda kapısını açtırdıklarını ve oğullarının yatakta olmadığını kalorifer peteğine bağladığı iple  oda penceresinden havalandırma boşluğuna boğazında iple atlayarak intihar etmiş dolduğunu gördüklerini kaydettiler. 
Yıllar önce eşinden ayrılan ve bekar olan Ufuk Kapucu’nun intihar sebebi henüz bilinmezken, olay yeri inceleme ekipleri sabah saatlerinde evinde incelemelerde bulundu. Kapucu’nun naşı yapılan incelemeler sonrası otopsi yapılmak üzere Kula Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı. Kapucu’nun Ailesi ve yakınları neden intihar ettiğini bilmediklerini söyledi.

 

http://www.kulahaber.net/ogretmen-kendini-asarak-intihar-etti/6865/

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Milli Piyango sonuçları! Milli Piyango sıralı tam liste 2018
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...