Doğum gününde hayatının şokunu yaşadı

Bursa'nın Orhangazi ilçesinde, boşanmak isteyen kocasını öldüren kadının, küçük oğlunun doğum gününde cinayeti işlediği ortaya çıktı. Gözleri önünde babası annesi tarafından kurşun yağmuruna tutulan çocuk, doğum gününde hayatının şokunu yaşadı.

Doğum gününde hayatının şokunu yaşadı
Doğum gününde hayatının şokunu yaşadı Handan
loading...

BURSA (İHA)

Edinilen bilgiye göre, küçük oğlu F.G’nin yaş günü olduğu için ayrı yaşadığı kocası Erdoğan G’nin evine gelen 2 çocuk annesi Birgül G, tartışma çıkınca sinir krizi geçirdi. Öfkeli kadın çantasından çıkarttığı tabanca ile kocasına 5 el ateş etti. Ağır yaralanan adam hastanede hayatını kaybetti.

Bir süredir ailevî meseleler yaşadıkları için annesi ve babası ayrı olan 9 yaşındaki F.G, doğum gününde en acı sürprizi yaşadı. F.G, doğum gününde annesinin babasını öldürmesine şahit oldu. Mahalle sakinleri, küçük çocuğun feryatlar içinde yalın ayak sokağa çıktığını, annesi ile birlikte evden uzaklaşmak isterken polisin geldiğini söyledi.

Günar,"Şiddetli geçimsizlik nedeniyle bir süredir Erdoğan’dan ayrı yaşıyorum. Kardeşlerimin yanına yerleştim. Onların işyerinde çalışıyorum. Bugün küçük oğlumun doğum günüydü. Amacım; anne olarak oğlumu özel gününde gezdirmek, onunla birlikte olmaktı. Erdoğan, buna izin vermeyince aramızda tartışma çıktı. Sonrasında olanlar oldu" dediği öğrenildi.

Birgül Günar’ın sorgusu devam ederken, çiftin 18 yaşındaki diğer oğullarının cinayet anında evde bulunmadığı belirtildi.

 

İHA

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var