Komşusuyla ilişkisine gören oğlunu öldüren annenin skandal ifadesi ortaya çıktı

Komşusuyla ilişkisine gören oğlunu öldüren annenin ifadesi ortaya çıktı Sakarya'nın Karasu ilçesinde anne Zeynep Keleşoğlu (40), kendisini ve komşusu T.Y. ile yatakla gören 10 yaşındaki oğlu Necmi Talha Keleşoğlu'nu boğduğu iddiasıyla tutuklandı. Zeynep Keleşoğlu'nun olayla ilgili verdiği ifadede suçlamayı kabul ederek, kendisinden sonra acı çekmemesi, ortada kalmaması için' öldürdüğünü söyledi.

Komşusuyla ilişkisine gören oğlunu öldüren annenin skandal ifadesi ortaya çıktı
Komşusuyla ilişkisine gören oğlunu öldüren annenin skandal ifadesi ortaya çıktı Handan
loading...

Emniyet sorgusunda ise Zeynep Keleşoğlu ile ilişkisi olduğu belirtilen komşuyu T.Y suçlamayı kabul etmedi. Zeynep Keleşoğlu ifadesinde çocuğunu 'Kendisinden sonra acı çekmemesi, ortada kalmaması için' öldürdüğünü söylediği, diğer iki çocuğu için ise 'Onların yaşı büyük kendilerini nasılsa kurtarırlar' dediği öğrenildi. Emniyetteki sorguları tamamlanan katil zanlıları sabah saatlerinde alınan sağlık raporu alınmak üzere Yenikent Devlet Hastanesi'ne çelik yelek giydirilerek getirildi. Geniş güvenlik önlemlerinin alındığı hastanede anne adliyeye çelik yelek ile sevk edildi.


Yaşanan talihsiz olay sonrasında yeni bilgiler ortaya çıktı. Anne Zeynep Keleşoğlu'nun daha önceden psikolog destek aldığı, iki aydır ilacını kullanmayı reddettiği ve sık sık evden kaçtığı öğrenildi. Medyaya yansıyan haberlerin asılsız olduğunu ve konuyla ilgili yasal işlem başlatacağını belirten acılı baba İbrahim Keleşoğlu, "Bu olayla ilgili daha önceden çıkan haberlerin asılsız olduğunu, daha hiçbir şeyin netleşmediğini söylemek istiyorum. İnsanların haysiyeti, şerefi ve onuruyla oynamasınlar. Bu işin yasal peşinde olacağım, gereken neyse yapacağım. Çıkan haberlerin hepsi asılsız. Bunlara itimat edilmesin, burada bizim canımız yanıyor millet haber peşine düşmüş" dedi.

Ölen Talha Keleşoğlu'nun dayısı Musa Güzel ise yaptığı açıklamada, "Daha önce ablamı ben psikoloğa götürdüm. Psikologda intihar etmek istediğini söyledi, psikolog da sordu sen neden intihar etmek istiyorsun ve neden etmedin diye. O da, cesaret edemediğini söyledi. Bunun üzerine psikolog da ablama onu hayata bağlayan bir şeyin olduğunu söyledi. Daha öncelerde evden kaçıyordu, onu bulup getirdiğimiz zaman ve sen neden öyle yaptın diye sorduğum zaman bizi hiç mi düşünmüyorsun dediğim zaman, ablam da "Ben bir Talha'yı bir de kendimi düşünüyorum" der ağlardı. Ruhsal hastalık olduğu kanaatine vardık, psikologa götürdük. Elimizden geleni yapmaya çalıştık ama biraz geç kaldık galiba. İntihar etmek istiyordu ama oğlu Talha'yı da bırakmak istemiyordu. "Ben ölürsem, bana bir şey olursa Talha'ya kim bakacak" diyordu. Çocuğunu çok düşünüyordu onun için çocuğunu öldürdü" diye konuştu.

DHA

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Canan Karatay'dan kurtlu elma tavsiyesi...
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var
Doğduğun ayın şifresi: Hangi ayda, hangi hastalık riski var