SEKSTEN ÖNCE YAPMANIZ GEREKEN!

Seksten önce dikkat edilmesi gerekenler:

SEKSTEN ÖNCE YAPMANIZ GEREKEN!
SEKSTEN ÖNCE YAPMANIZ GEREKEN! admin
loading...


Güzel ve mutlu geçen bir seks hayatı ilişkinin uzun soluklu olmasının en önemli kriterlerinden biri olduğu inkar edilemez. Böyle önemli bir konuda dikkat edilmeden yapılan bazı hatalar mutsuz günlere can sıkıcı gecelere neden olabiliyor. İşte bu noktada dikkat edilmesi gereken bazı hususlar ön plana çıkıyor:
Can sıkıcı konuları es geçin
Seks öncesi asla can sıkıcı konulardan konuşmayın. Partnerinizi mutlu edecek konulardan bahsedin, iltifat edin, onu tahrik edecek kelimeleri sarfedin. Unutmayın, işitsel etmenler seksi fazlasıyla etkiler.
Seksi iç çamaşırlarının önemi!
Görme duyusu oldukça önemlidir. Onu tahrik edecek iç çamaşırları giymeli, fazla ışık varsa söndürmelisiniz. Loş ışık her zaman tahrik edici olmuştur. Tercihen mum da kullanabilirsiniz.
Vücut temizliği önemli
Temizliğinize dikkat etmelisiniz. Fazla ter toplayan kasık ve koltuk altı gibi yerleri traş etmeyi unutmamalısınız. Aynı zamanda seksi kokular sürmek de (tercihen partnerinizin çok sevdiği bir koku olabilir bu) tahrik edici olsa da, banyo sonrası temiz bir vücudun da tahrik ediciliği oldukça yüksektir.
Hassas noktalara önemli!
Partnerinizin hassas noktalarını keşfetmeli, gerekirse sormaktan çekinmemelisiniz. Dokunuşlarınızı genelde vücudunun dış noktalarından merkeze doğru kaydırmak tahrik edici olacaktır.
Ağız bakımına dikkat!
Ağız kokusu boşanmaya bile neden olabiliyor. Bu yüzden mutlaka dişlerinizi fırçalayın!

Seksten önce dikkat edilmesi gerekenler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
YSK'dan Seçim Görevlileriyle İlgili Flaş Karar
YSK'dan Seçim Görevlileriyle İlgili Flaş Karar
Bugün 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü.
Bugün 21 Mart Dünya Down Sendromu Farkındalık Günü.